کرج میدان آزادگان طالقانی شمالی برج سایه طبقه 7 واحد 20

| دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱
32553360 (026)

ثبت شرکت

موسسه حقوقی عماد از مرحله ثبت شرکت تا مرحله برندسازی در کنار شما خواهد بود

اولین قدم در ثبت یک شرکت انتخاب نام شرکت می باشد:

نام شرکت باید دارای سه سیلاب که در فرهنگ دهخدا نیز موجود باشد، کلمات خاص جزء سیلاب محسوب نمی شود، و کلمه “ایران” نیز نمی تواند در نام شرکت بکار رود، نام محل را وقتی میتوان در سیلاب استفاده نمود که شرکت در همان حوزه ثبتی ثبت گردد .

قدم دوم تعیین موضوع فعالیت شرکت و مدت آن می باشد:

یکی از مباحث مهم اغلب افرادی که در شرف تاسیس یک شرکت هستند موضوع فعالیت شرکت میباشد.

موضوعات فعالیت شرکت به سه دسته اصلی تقسیم میشوند :

۱-موضوعاتی که نیاز به  اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح دارند ۲- موضوعاتی که نیاز به اخذ مجوز ندارند. ۳- موضوعاتی که قابل ثبت نبوده و مجاز به فعالیت نمیباشند. طبق آخرین بخشنامه: موضوع فعالیت شرکت باید بصورت صریح باشد و از کلماتی مانند هر گونه فعالت مجاز در زمینه خودداری شود . در انتهای موضوعات غیر مجوزی عبارت “پس از اخذ مجوزهای لازم بنا به ضرورت” الزامی میباشد بدین دلیل که نشان میدهد که آمدن کلماتی در موضوع به منزله داشتن پروانه ها و موافقت اصولی یا مجوزهای ذیربط نمیباشد .

قدم سوم مشخص کردن محل و سرمایه شرکت می باشد:

با توجه به نوع فعالیت و بودجه خود باید محلی مناسب برای حوزه فعالیت خود در نظر بگیرید ، مبلغ سرمایه اولیه تا حدودی نشانه‌ای از اعتبار شرکت است، بنابراین بهتر است سرمایه شرکت را  کمتر از  ۱۰میلیون تومان درنظر نگیرید.

قدم چهارم پیدا کردن شرکای خوب و مشخص کردن میزان سهم آنها می باشد.

قدم پنجم طراحی وب سایت برای معرفی فعالیت یا کالای شرکت:

با طراحی یک سایت خوب و حرفه ای، گستردگی فعالیت شما دیگر تنها در یک منطقه یا یک شهر نخواهد بود و مشتریان شما می تواند از  سراسر جهان باشد.

قدم آخرطراحی لوگو: پس از ثبت شرکت و معرفی خود به عنوان صاحب یک کسب و کار، نیازمند شناسنامه ای برای فعالیت تجاری خود می باشید. در این مسیر اولین گام طراحی یک نشان یا علامت تجاری و یا به قول امروزی ها لوگو می باشد.لوگویی که آماده می کنید نشانه کار شما خواهد بود. پس در اختیار داشتن لوگو جز اولین نیازهای مهم برندسازی خواهد بود.

موسسه حقوقی عماد با داشتن کادر مجرب و متخصص در حوزه ثبت شرکتها، آماده ارائه مشاوره از اولین قدم تا طراحی لوگو می باشد.

ابزار وبمستر