کرج میدان آزادگان طالقانی شمالی برج سایه طبقه 7 واحد 20

| چهارشنبه, ۲ فروردین , ۱۴۰۲
32553360 (026)

طراحی لوگو و وب سایت در کرج

 

اهمیت طراحی لوگو

طراحی لوگو یک هنر و تخصص حرفه ای می باشد که نیازمند آخرین دانش و اطلاعات در این خصوص می باشد، دیوید ایری نویسنده و طراح لوگوی معروف می گوید: طراحی لوگوی شرکت یا کسب و کار ما باید خاص باشد و هیچ راه فراری از آن نداریم! اطراف ما پر از لوگوهای معروف و حرفه ای هستند که جز مسلم هر روز زندگی ما شده اند. لباس ها، کیف و کفش ها، گوشی ها و هر چه را که فکرش را بکنید! آمریکایی ها به طور متوسط روزانه ۱۶۰۰۰ تبلیغات و لوگو را می بینند.

مشتری ها بیشتر از منطق از چشم خود کمک می گیرند و بیشتر به کالاهایی اهمیت می دهند که بیشتر می بینند و به نظرشان چشم گیر تر است.

لوگوی خوب برای افزایش مشتری و رونق تجارت  لوگویی است که از  نظر مفهومی وسیع باشد تا ابعاد مختلفی از کسب و کار شما در بر بگیرد، اگر شما هر سال یا هر پنج شش سال طرح لوگوی خود را عوض کنید اعتماد و اعتبارتان را بین مشتری ها از دست می دهید، اگر می خواهید لوگوی خود را عوض کنید فقط تغییرات کمی در آن ایجاد کنید تا در ذهن مشتری ماندگار بمانید.

اهمیت طراحی وب سایت

با سفارش طراحی سایت و ساخت یک سایت حرفه ای، گستردگی فعالیت شما دیگر تنها در یک منطقه یا یک شهر نمی باشد بلکه مشتریان شما می تواند از  سراسر جهان باشد.

این نکته بسیار قابل تامل است که بر فرض مثال شما در تهران فقط یک شرکت بسیار کوچک دارید یا به صورت کاملا شخصی و به صورت فردی حقیقی مشغول به کار هستید اما مشتریان شما از طریق وب سایت از سراسر دنیا با شما آشنا شده و به شما سفارش می دهند.

این مهم زمانی برای شما حاصل می شود که طراحی سایت شما به صورت چشمگیر بوده و وب سایت شما پس از طراحی در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو بهینه سازی (SEO)  شود تا با جستجو در گوگل شما در رتبه های بالای گوگل قرار گیرید.

 

ابزار وبمستر